Çıtır Bilgiler

Yepyeni Çıtır Bilgiler!

Okuma Süresi: 2 dakika

Merhaba sevgili okurlarımız, uzun bir aradan sonra yepyeni bir Çıtır Bilgiler ile karşınızdayız!  Şimdi sizlere yaptığımız değişikliklerden, nelerin yeni olduğundan ve çok yakında gelecek yeniliklerden bahsedeceğiz.

Neler Yeni? 

  • Logo

Çıtır Bilgiler olarak yaşadığımız en büyük sorunlardan birisi logo konusuydu. Bunu dinamik grafik ekibimizin yardımıyla çözdük.

  • Web Site Tasarımı 

Web site tasarımımızı daha soft ve sade bir hale getirdik. Göz yormadan uzak ve her şeyi anlaşılabilir yaptık. Kurumsal renklerimizde de değişikliğe gittik.

  • Yeni Arayüzler   

Ana sayfamızın sağ kısmına, haftanın videoları, bugün tarihte ne oldu, köşe yazısı ve kategoriler gibi bölümler ekleyerek, içeriğimizi güçlendirdik ve sizin etkileşiminizi kolay bir şekilde artırmayı hedefledik.

  • Gelecekte Bizleri Neler Bekliyor?

Çıtır Bilgileri açık ve doğru bir kaynak yapmaya çalışıyoruz. Bu yüzden yazı yazmaya yetişemiyor ve kısıtlı kalıyoruz. En önemlisi de sizlerin fikirlerini de Çıtır Bilgiler de görmek istiyoruz. Ve yazar alımına karar verdiğimizi söylemek isteriz. Detaylı bilgileri yakın zamanda açıklayacağız.

Kısa zamanda Youtube’dayız!

 

Bizlere info@citirbilgiler.com adresinden veyahut citirbilgiler.com/iletisim adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir