Çıtır Bilgiler

Türkiye Kamp Rotaları

Okuma Süresi: 2 dakika

Özgür ruhlu tatilciler için otelleri seçmek sıkıntı yaratabilir. Böyle durumlarda bir karavanla seyahat etmek ya da çadırla konaklamak cezbedici olabilir.

Bir yere bağlı kalmadan tüm planlarını yapmak isteyen tatilciler için Türkiye içerisinde doğasıyla büyüleyen kamp alanlarını derledik !

Kaş Kamp Alanı

Bungolov, karavan ve çadır olmak üzere farklı opsiyonları bulunan kamp alanı muhteşem doğası ile büyülüyor. Kaş çevresinde bulunan Kaputaş Plajı, Patara Plajı, Meis Adası ve Kekova Adası ile gezinize yeni rotalar ekleyebilirsiniz. Denize girebileceğiniz alanlar tatilinizi keyiflendirecektir.

İlgili resim
İlgili resim

Akyaka Kamp Alanı

Hem orman hemde denizi bir arada sunan kamp alanı çadır ve karavan tatilcileri için oldukça uygun. Yıl boyunca ziyaret edilebilir.

akyaka kamp ile ilgili görsel sonucu

Kabak Koyu 

Doğası eşsiz olan kabak koyu Fethiye’de bulunuyor. Şerit boyunca birden fazla tesis bulunuyor. Çadır dışında bir sürü seçenek sunan tesisiler, bungolov tarzı konaklama yerleri de bulunduruyor.

İlgili resim

Yedigöller

İstanbuldan 4 saat uzaklıkta bulunan 7 göller bir doğa harikası. Büyükgöl ve etrafı kamp alanı için oldukça uygun olsa da parkın içindeki birçok yerde dilediğiniz gibi kamp yapabilirsiniz. Otopark sorunu bulunmayan alanda gündüzleri ateş yakılmaya izin verilmiyor. 

yedigöller kamp ile ilgili görsel sonucu
yedigöller ile ilgili görsel sonucu

Kelebekler Vadisi 

En iyi kamp alanlarından biri olan kelebekler vadisi, yürüyüş yolları boyunca şelalelere sahip. Gelişmiş kamp tesislerinden birine de sahip olan alan özgür tatilciler için iyi bir seçenek.


Çubucak Orman Kampı

Spor yapabilecek tesislere de sahip olan alan Türkiye’nin en önemli kamp bölgelerinden biri . Marmaris’ten kalkan araçlarla alana ulaşım sağlayabilirsiniz. Deniz ve orman ile iç içe bir tatil için vazgeçilmez rotalardan.

çubucak kamp ile ilgili görsel sonucu
çubucak kamp alanı ile ilgili görsel sonucu

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir