Çıtır Bilgiler

Spider-Man Geri Dönüyor!

Okuma Süresi: < 1 dakika

2014 yılı içinde “İnanılmaz Örümcek Adam” serisinin 3. ve 4. filminin çekileceği, 3. filmin 2016’da vizyona gireceği duyurulmuştu. Ancak 2015 yılının başında Örümcek Adam’ın hakları konusunda Sony Pictures ile Marvel anlaştı ve yeni bir seri başlatacak olan ekip ilk film olan Spider-Man HomeComing’in 2017’de vizyona gireceği açıklamıştı.

Yenilmezler ile yaşadığı maceranın etkisinde kalan genç Peter Parker kendini kanıtlama arzusuyla dolup taşan bir gençtir. Fakat genç yaşının yüzünden birçok farklı sorumlulukları vardır. May halası ile aynı evde yaşayan Peter bir yandan da ona göz kulak olan ve yardımcı olan 86cc71c1d1cbff7ddf9d858fdba0ca68eedc2163Demir Adam ile arkadaşlığını pekiştirmiştir. Okul hayatına alışmaya ve normal bir genç gibi yaşamaya gayret gösteren Peter’ın aklında ise kötülerle savaşmak ve dünyayı daha güvenli, daha huzurlu bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni kötü karakteri yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peter’a kendisini kanıtlamak için fırsat doğacak ancak en değer verdiği  çevresindeki herkes
altında girmiş olacaktır..
Filmin yönetmenliğini Jon Watts yaparken Örümcek Adam Peter Parker karakterini Tom Holland canlandıracak. John Francis Daley ve Jonathan M. Goldstein’ın senaryosuna beraber imza attıkları film, Marvel Entertainment yapımı olarak karşımıza geliyor. Filmde Örümcek Adam’a eşlik eden isimlerse Marisa Tomei, Tony Revolori Laura Harrier ve Zendaya.

İşte filmin fragmanı:

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir