Çıtır Bilgiler

Sinemalar Bu Hafta Dolup Taşacak!

Okuma Süresi: 2 dakika

Sinema biletlerinizi alın ve patlamış mısırlarınızı ayarlayın! Seyirci ile buluşmalarına az bir süre kalan ve sinemaları dolup taşıracak 2 farklı filmi sizin için inceledik.

Passengers ( Uzay Yolcuları)

Yönetmen:Morten Tyldum

Senaryosu:Jon Spaihts

Tür: Bilim Kurgu/Gerilim

Vizyon Tarihi: 13 Ocak 2017

Baş rolleri Chris Pratt ve Jennifer Lawrence’in paylaştığı bu bilim kurgu filminde uzay a gönderilen ve 5000 kişiden fazla insanı taşıyan Avalon gemisindeki 120 yıllık yolculuk sırasında yaşananlar konu alınıyor.passengers

Varış noktasında açılması gereken kişisel uyku kapsüllü erken açılan tamirci Jim (Chris Pratt) ve yazar Aurora ( Jennifer Lawrance) önlerinde daha 90 yıllık bir yol varken uyanırlar. Bu süreçte birbirlerine aşık olan bu iki genç oluşan teknik arızaların da başlamasıyla beraber Avalon uzay gemisinde baş başa mücadele ederler.

İşte filmin fragmanı:

Why Him? ( Bu Da Nereden Çıktı?)

Yönetmen:John Hamburg

Senaryosu:John Hamburg/Ian Helfer

Tür: Komedi

Vizyon Tarihi: 20 Ocak 2017

Bir babanın kızını bırakmasının ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. Peki karşısına gelen damat adayı hem genç yaşta internet zengini hem de herkese karşı aşırı laubali ise bu durumun baba için zorluğunu düşünün! gallery6-gallery-image

Bu film tam bir kız babası olan Ned Fleming‘in (Bryan Cranson) damat adayı Laird Mayhew (
) ile aralarında oluşan kabullenememe durumunu anlatıyor. Ned kızını bu adamdan kıskanarak onla rekabete girmekten kaçmıyor. Tüm aileye kendini sevdiren Laird’i kabul etmek baba Ned için hiç de kolay olmayacak!

İşte filmin fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=UZV5WNjgnts

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir