Çıtır Bilgiler

Sherlock 4. sezon ne zaman başlıyor?

Okuma Süresi: < 1 dakika

Yeni yılın ilk güzel haberi şimdiden bizlere ulaştı! Sherlock 4. sezonu bizleri 2017’de çok bekletmeden yayına başlayacak!

Sherlock hakkında açıklamalarda bulunan efsane dizinin yaratıcı yazarlarından birisi olan Mark Gatiss, yeni sezon hakkında ipuçları verdi. Gatiss, “Bu sezon izleyicilere daha değişik ve daha farklı bir sezon bekliyor. Artık bir bebeğimiz var. Bebeğin katılmasıyla birlikte doğal olarak stres çok daha artacak ama bu Sherlock’un eğlenceli yanlarını unutacağımız anlamına gelmiyor. Konu İki Adam, Bir Kadın ve Bebek üzerine olmayacak. Eğlenceyi unutmamız söz konusu değil. Her ne kadar komediye yer vermeye devam etsek de bu sezon biraz daha karanlık biraz daha aksiyon dolu ve stresli olacak” diyerek diziyi sevenleri heyecanlandırdı.

Screenshot_4Dizide en çok merak edilen Moriaty konusuna da değinen yazar, karakterin kesinlikle öldüğünü dile getirdi. Gatiss söyleşinin son kısımında bu sezonun son sezon olabileceğini söyleyerek diziyi sevenleri endişelendirdi. Gatiss, “Gerçekten dizinin ne kadar süreceğini bilmiyoruz. Sherlock herkesin programını fazlasıyla zor bir hale getiriyor. Bu üç bölümü çekmeye çalışmanın ne kadar zor olduğunu sizlere anlatamam. Tam bir kabustu. Doctor Strange’in başarılı olması Benedict gibi inanılmaz iyi bir aktörün elini kolunu bağlıyor.”

Ve işte beklenen haber! Dizi yeni bölümleri ile 1 Ocak’ta siz sevenleriyle buluşuyor!

Dizinin temmuz ayında çıkan 4. sezonun ilk fragmanı:

Ve bu ay yayınlanan 2. taptaze fragman:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir