Çıtır Bilgiler

PS4’te Oynamanız Gereken En İyi 10 Oyun

Okuma Süresi: 2 dakika

Konsol oyuncuları Playstation 4 piyasaya sürülür sürülmez bir şekilde konsola sahip olmuşlardır. Böylesine güçlü ve yeni bir konsolda baş tacı oyunlar olmassa olmazdır. Sony Exclusive oyunlarıyla oyuncuları Microsoft’un böğründen çekip almıştır özelliklede Sony’nin Türkiye’de yaptığı başarılı satışların üstüne türkçe Dublaj ve türkçe altyazı standartları getirmesiyle oyuncuların kalbinde büyük bir yer edinmiştir lafı fazla uzatmadan 10 mükemmel oyunu listeleyelim.

1. WITCHER 3: WILD HUNT

Uzman bir canavar avcısı olan Gerald’ın dillere destan hikayesi ve mükemmel oynanış dinamikleriyle Witcher 3 Wild Hunt’ı kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

https://youtu.be/N4ony2r0QFs

2. BLOODBORNE

PS4’e özel olarak çıkan Dark Souls’un yaratıcılarından, büyülü, kanlı, canavarlı ve karanlık bir dünyanın içinde kaybolacaksınız. Puan ortalaması 8 ve 9 arasında değişmektedir.

3. EVOLVE

Çoklu oyunculu sistemiyle, takım kurarak korkunç bir canavara karşı savaşacağınız hatta isterseniz canavar olup insanlara karşı savaş açabileceğiniz muhteşem bir takım oyunu. Puan ortalaması 8 ve 9 arasında değişmektedir.

4. LAST OF US

2013 yılının 3. çeyreğinde çıkan survival-horror tarzındaki bu oyun, zombiler tarafından ele geçirilen bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir adam ve bir kızın tüyleri diken diken eden yolculuğu.

5. CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE

Bildiğiniz Call of Duty serilerinin devam niteliğindeki yakın gelecekte geçen aşırı modernize ve teknolojik askerler ve sürükleyici macera dolu bir senaryo. Grafikleri şoke edici…

6. EVIL WITHIN

Survivol-horror tarzındaki kanlı ve aşırı heyecanlı bir serüven. Oynarken elleriniz buz kesecek, grafiği sayesinde kendinizi oyunun içinde bulacaksınız.

7. BATTLEFIELD HARDLINE

Askeri türde oyunları seven oyuncular için kaçırılmayacak türden bir oyun. Grafikleri ve senaryosu yine çok etkileyici.

8. DYING LIGHT

FPS türündeki yine bir survival-horror tarzındaki bu oyunca açık dünya mantığı ile gece gündüz heyecan dolu bir koşuşturmanın içerisindesiniz. Zombilerden kurtuluş yok… Grafikler aşırı etkileyici…

9. DESTINY

Halo efsanesinin yapımcılarından Destiny ‘de insanların uzaylılara karşı verdiği amansız ve efsanevi bir mücadeleye ortak oluyorsunuz.

10. THE ORDER

1886 yılında geçen kurt adamlara ve isyancılara karşı verilen zorlu bir mücadele, komplo ve hain planlar… Muhteşem grafikler sizleri bekliyor.

Sizinde fikirlerinizi bekliyoruz

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir