Çıtır Bilgiler

Koç Burcu Hoş Geldi!

Okuma Süresi: < 1 dakika

Bize baharı müjdeleyen Zodyak’ın yaramaz çocuğu Koç Burcu hoş geldin. Öncü , hareketli,cesur, atak, kıpır kıpır ve tez canlısınız. Cesaretle her işe atılacak potansiyeliniz var, bir şeyikafanıza koyduğunuzda sizi kimse yıldıramaz ama devamını getirmekte zorlanıyorsun çünkü sabrınız yok, çabuk sıkılıyorsunuz.

Eğer bir Koç Burcu ile beraberseniz biraz pof pof onlarıçok güzel motive eder. Mart ayında atılıma geçmekte, hareket etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Gezegenler sizi biraz melankolik ve içine kapanık yapmış olabilir. Baharla beraber artık silkelenin ve kendinize gelin bu durum geçici. 21 Mart ‘daki dolunayda bitmesi gereken işlerinizi bitirp ,gitmesi gerekenlere izin vermelisiniz.

Ex den Next olmaz. Nisan ‘ın ilk haftasından sonra ,yeni oluşumlar, atılımlar ve girişimler için gümbür gümbür geliyorsunuzartık eski enerjinize kavuşuyorsunuz. Eğer bir ilişkiniz yoksa değişik sıra dışı bir insan hayatınıza girebilir veya sıra dışı bir iş için bir ortalık yapabilirsiniz. Nisan‘ın 2 haftasından sonra hayat size güzel. Saçınızda değişiklik yapmak ve spora başlamak için uygun zamanlar. Ne olursa olsun enerjiniz hep yüksek olsun.

Mine Şakar

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir