Çıtır Bilgiler

Keyifli Bir Hafta Sonu İçin

Okuma Süresi: 2 dakika

Yoğun geçen haftanın ardından hafta sonu için film izleyerek keyif yapmak ve kafanızı dağıtmak gibi bir planınız varsa sizler için bugün vizyona giren filmlerden 2 tanesini seçtik…

Angry Birds

single_content_01_v01

Oyun olarak tüm dünyada çılgınlık yaratan ‘‘Angry Birds’’ animasyon filmi olarak sinema severler ile buluşuyor. Film bizi nüfusu neredeyse tamamen mutlu ve uçamayan kuşlardan oluşan bir adaya ve harika bir maceraya götürüyor. Bu cennet köşede, öfke sorunu olan Red, hızlı Chuck ve gelgitleri olan Bomba hep dışarıda kalmıştır. Fakat ada gizemli yeşil domuzcuklar tarafından ziyaret edildiğinde, domuzların neyin peşinde olduğunu çözmek bu dışlanmış kuşlara kalır.
Bu eğlenceli animasyon filmini ailecek gidebileceğiniz keyifli bir film olarak öneriyoruz.

Kötü Komşular 2

single_content_01_v01

Eğlenceli bir komedi filmi olan Kötü Komşular 2 filminin başrollerinde Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Chloë Grace Moretz, Dave Franco ve Ike Barinholtz’un yer alıyor. Ebeveynlerin komşu kız kardeşlerle karşı karşıya geldiğinde meydana gelen olayları konu alan filmin yönetmen koltuğunda Nicholas Stoller oturuyor. Mahallelerinin kontrolünü yeniden ele geçirdiklerini düşünen Mac (Seth Rogen) ve Kelly’nin (Rose Byrne) yeni komşuları hiç tahmin etmedikleri şekilde eskisini aratacaktır. Hafta sonu gülmeyi ve eğlenmeyi isteyen sinema severlere tavsiye edilir.

Dehşet Treni

single_content_01_v01

Korku ve gerilim filmi sevenlere harika bir öneri ‘‘ Dehşet Treni ’’. Ed Speleers, Shauna MacDonald, Elliot Cowan ile Holly Weston’un rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda Paul Hyett bulunuyor. Gecenin son treninde görevli kaptanın, ne olduğu belli olmayan bir cisme çarpıp ormanın ortasında kalması sonrasında trenin yolcularının gece boyuncu yaşadıkları gizemli olayları konu ediniyor.

Hafta sonunuzu film tadında geçirmeniz dileğiyle.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir