Çıtır Bilgiler

İzlenmesi Önerilen nitelikli 8 adet dizi

Okuma Süresi: 2 dakika

İzlenmesi Önerilen nitelikli 8 adet dizi

İzlenmesi Önerilen nitelikli 8 adet dizi

The Escape Artist

Will Burton, katıldığı tüm davaları kazanmış, başarılı bir avukattır. Ciddi bir suça katılmış olan sanığın davasını kazanınca başına değişik bir takım olaylar gelmeye başlar.

 

The Night Of

Newyork ‘ta taksi şöförlüğü yapmakta olan bir adam, kadınla tanışır ve geceyi beraber geçirirler. Sabah kalktığında kadın ölmüştür ve tüm çevresindekiler katilin o adama olduğuna inanmaktadır.

 

The Hollow Crown

Tarihi hele ki Shakespeare seviyorsanız, İngiltere’nin üç kralı olan 2. Richard , 4.Henry ve 5. Henry ilr dopdolu olan bu diziyi kaçırmayın.

 

The Beauty Inside

 

Psikolojiden hoşlananların kaçırmaması gereken bir dizi. Alex her gün başka insanların bedeninde uyanan biri olarak ciddi performans sergilemektedir.

 

The Town

 

Anne ve babasını kaybeden Mark, memeleketine döndüğünde ailesinin intihar ettiğini düşünür ve bu olayı çözmeye çalışır.

 

 

House of Cards

Washington ‘da hırslı bir politikacının zirveye tırmanışını anlatıyor.

 

The Originals

The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) dizisi yapımcılarından olan Kevin Williamson ve Julie Plec’in daha sonra yan dizi olarak kaleme aldığı köken vampir hikayesini anlattığı The Originals! Dizinin konusu kısaca, yarı kurt  yarı vampir (melez) olan köken vampirlerden Klaus Mikaelson’ın New Orleans’a, – doğup büyüdüğü ama kaçmak zorunda olduğu şehre – gelerek, diğer köken kardeşleriyle birlikte Elijah Mikaelson ve Rebekah Mikaelson yeniden bir aile kurmak ister. Fakat New Orleans son bıraktığı gibi değildir. Bir tarafta cadılar bir tarafta öğrencisi olan Marcel’in, New Orleans’ı ele geçirmiş olması ve onun yarattığı krallık diğer yanda Klaus’un çocuğunu taşıyan kurtkadın Hayley . Klaus’un tekrar bir aile kurması için New Orleans’ı almanın planlarını yaparken yanında gelişen akıl almaz olayları anlatan hikaye. Oyuncu kadrosuda; Joseph Morgan (Klaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley), Charles Michael Davis (Marcel) yer alıyor.

The X Files

 

1993-2002 arasında yayımlanan Amerikan gerilim, bilim kurgu televizyon dizisidir. The X-Files (Gizli Dosyalar) 2016 yılında tekrar ekrana mini dizi olarak dönmüştür. Dizinin konusu ise; Fox Mulder ve Dana Scully FBI ajanının maceralarını ve aksiyon dolu hayatlarını konu almaktadır. The X-Files (Gizli Dosyalar) oyuncu kadrosunda; David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi ve Robert Patrick yer almaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir