Çıtır Bilgiler

GQ Men of the Year Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Okuma Süresi: 2 dakika

58a555b00f25493e6030384fSon dönemlerde popülerliği artan GQ dergisi, dün akşam yapılan ödül töreninde,  2016’nın başarı ve tarzlarıyla dikkat çeken erkek ve yılın kadınını seçti.

GQ dergisi hakkında detaylı bilgiye değinecek olursak;

GQ dergisi,ABD’de erkekler için yayımlanan aylık bir dergi olup; moda, tarz, magazin, kültür, yiyecek, sinema, spor, cinsellik, müzik, seyahat, teknoloji ve kitaplar ile ilgili konulara odaklanmaktadır. ABD dışında 18 ülkede daha yayımlanmaktadır.

1392891_f183a826213ef1b0dfb484b7e9b358df_640x640Ülkemizde bu yıl Clear sponsorluğunda 5. kez düzenlenen GQ Men Of The Year Ödül Töreni’nde ödül alacak isimler geceye damgasını vurdu.  En iyi aktör kategorisinde ödül alan Kıvanç Tatlıtuğ şık konsepti ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Yanı sıra bir dönem aynı dizide birlikte rol aldığı Beren Saat’in kıyafeti ise geceye şimşek gibi düştü.

Volkswagen Arena’da yapılan ve sunuculuğunu Simge Fıstıkoğlu’nun üstlendiği törende Cem Yılmaz ‘En Sevilen Tv Karakteri’, Cansu Dere ise ‘Yılın Kadını’ kategorisi ödülüne layık görüldü. Gecenin sonunda ödül alanlar sahneye çıkarak toplu fotoğraf çektirdi ve bir dönem büyük aşklarıyla göz önünde olan Cansu Dere ile Cem Yılmaz yıllar sonra ilk kez aynı karede yer aldı.

306709_3Gecede ödül alan diğer isimler ise şöyle:


En başarılı sporcu – Wesley Sneider


Uluslararası yıldız – Mert Alaş

En sevilen TV karakteri – Gökhan Özoğuz

Yılın konuşulan adamı -Barış Arduç

Yılın stil sahibi erkeği – Kaan Bergsen

Yılın iIham veren adamı – Caner Eler

Yılın yükselen şefi – Mustafa Otar

Yılın yönetmeni – Ozan Açıktan

Sanat ödülü – Taner Ceylan

Yılın sıra dışı başarısı – Oyunda Kal projesiyle, DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ

ödül sahipleri arasında.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir