Çıtır Bilgiler

En Güzel Karne Hediyesi Seçenekleri

Okuma Süresi: 3 dakika

disneyYoğun dersler ve sınavlarla geçen uzun ve yorucu bir yılın ardından okullar bugün kapanıyor. Bugünden itibaren çocuklar için eğlence dolu yaz tatili başlıyor.Peki çocuğunuza karne hediyesi olarak tatil hediye etmeye ne dersiniz?
Tatil bahanesiyle çocuğunuzla birlikte doya doya vakit geçirerek yeni öğretim yılına bomba gibi başlamalarını sağlamış olacaksınız.Çocuklarınızı yaz kamplarına göndererek enerjilerini atmaları ve yaşıtlarıyla unutamayacakları bir tatil geçirmelerini sağlamak da ayrı bir alternatif olabilir.
Zaten her şey onların mutluluğu için değil mi?
Çocuklarınıza hediye edebileceğiniz tatil seçeneklerini sizler için araştırdık.

EXPO 2016 / ANTALYA
Bu yaz tatilinizi Belek ya da Lara bölgesinde geçirmeyi planlıyorsanız, burada bir gün geçirmenizi tavsiye ederiz. Organizasyonun teması çocuk ve doğa. Dev parkta tüm günü geçirebilir, yüzlerce bitki çeşidini, heykelleri, süper kahramanları görebilirsiniz. Gündüz oyun alanlarında eğlenirken akşam ünlü isimlerin konserlerine katılıp şarkılarına eşlik edebilirsiniz.

single_content_01_v01

KIDZMONDO İSTANBUL
Yaz kamplarında çocuklar yeni bir ortam ve arkadaşlar ediniyor. 20 Haziran-9 Eylül tarihlerinde yapılacak kampa ister bir hafta, isterseniz tüm programa katılabilirsiniz. Hayat kurtaran meslekler, medya ve sahne sanatları eğitimleri verilecek.

single_content_01_v01

UZAY KAMPI İZMİR
Çocuğunuzun bilimle ilgilenmesini ya da dahası astronot olmasını ister misiniz? Yaz boyu süren kamplar altışar gün sürüyor. Sanal Mars gezisi, model roket yapımı, uzay çalışmaları eğitimi sizi bekliyor. Üstelik bazı eğitimlere NASA’dan astronotlar da katılıyor.

single_content_01_v01

DİSNEYLAND-PARİS
Çocuğunuza, hayallerini süsleyen Disneyland tatili hediye etmeye ne dersiniz? Üstelik önce eğlenip ardından Paris’i de gezmiş olursunuz. Beş farklı bölümüyle parkta Walt Disney’in karakterleri, özel animasyonları, geçit törenleri ve eğlence alanları ile harika vakit geçireceğinizi temin ederiz.

single_content_01_v01

REAL MADRİD DE KAMP
Futbolcu olmak isteyen çocuğunuzu, Şampiyonlar Ligini en çok kazanan Real Madrid’in futbol kampına gönderin. King’s College’ın düzenlediği organizasyona 9-16 yaşındaki çocuklar katılabiliyor. İki haftalık programda futbol, liderlik, ekip çalışması ve yaratıcılık temaları işleniyor.

single_content_01_v01

YELKEN KAMPI MUĞLA

Gökova Yelken Akademisinde yelkenli tekne kullanımı, teknede yaşam ve deniz ahlakı eğitimleri veriliyor. Teorik ve pratik sınavları geçerseniz katıldığınız seviyenin lisansını alıyorsunuz. Eğitim dışındaki boş saatlerde yüzme, tırmanış, yoga ve yürüyüş aktiviteleri de yapılıyor.

single_content_01_v01

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir