Çıtır Bilgiler

Çocuklar En Kıymetli Varlıklarımız

Okuma Süresi: < 1 dakika

Uzun bir beraberliğin ardından, aileler için en değerli varlıkları olan yavrularını bakıcıya emanet edecek olmak hem anne hem de çocuk için yeni bir başlangıç anlamına gelir. Yeni başlangıçlar bazen sıkıntılı ve stresli bir süreç olabilir. Bu yüzden bakıcı bulma sürecinde annenin psikolojik olarak bu yeni döneme bebeğini ve kendisini hazırlaması gerekmektedir. Annenin panik ve stresli halleri, gebelikten itibaren anne-bebek arasındaki güçlü bağın var olması nedeni ile direkt olarak bebeğe geçer. Bu yüzden öncelikle annenin bakıcı ile yürütecekleri yeni hayatına kendini alıştırması önemlidir. Anne ilk önce bakıcıdan beklentilerini netleştirmelidir.

Bakıcıya ait özellikler ile bebeğin ihtiyaçları arasında iyi bir eşleşme olabilmesi için de bu zorlu sürece hazırlanmak hem bebek, hem ebeveynler hem de bakıcı ile yürütülecek profesyonel ilişkinin kalitesi için oldukça önemlidir. Bu nokta da ŞECE Danışmanlık gibi işinin en iyisi, kaliteli ve tecrübeli bir firma ile çalışmak işinizi kolaylaştıracaktır. Bebeğe ihtiyacı olan sevgi, şefkat ve ilgiyi verebilen, bakım, temizlik, beslenme, güvenlik gibi en temel gereksinimlerini karşılayabilen bir bakıcı ile aranızda maddi elementlerin de olduğu profesyonel bir ilişki yürüttüğünüzde sınırlarınızı koymak her zaman daha kolay ve daha net olabiliyor.

‘‘ ŞECE Danışmanlık ’’ çocuk bakıcısı konusunda zengin portföyü ile sizin aradığınız özelliklere en yakın olan bakıcı adayları ile aranızda köprü görevi görerek, bebeğinizin fiziksel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunacak, güvenilir ve donanımlı olan en doğru çocuk bakıcısı ile çalışmanızı sağlayacaktır.

single_content_01_v01

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir