Çıtır Bilgiler

Babalar Günü Hediye Seçenekleri

Okuma Süresi: 2 dakika

Her yıl Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan ‘Babalar Günü’ yaklaşırken herkesin aklına babalar günü hediyesi ne olabilir sorusu takılmaya başlar. Bizim için her türlü fedakârlığa hazır olan babalarımıza yakışır, onları mutlu edecek bir hediye almak tahmin edildiği gibi çokta zor değil. Sizler için babalar günü hediye seçeneklerini araştırdık;

Babalar Günü‘nde babanıza güzel ve farklı bir hediye almak için öncelikle onun nelerden hoşlandığını, günlük hayatını düşünün. Kullanışlı bir hediye olsun derseniz iş hayatında ya da günlük hayatta işine yarayacak bir hediyeyi Babalar Günü‘nde babanız için seçebilirsiniz.

Alacağınız hediyeyi kişiselleştirerek tamamen babanıza özel bir hediye tasarlayabilir daha önce aldığınız hediyelerden farklı bir hale getirebilirsiniz. Örneğin babalar günü için babanıza alacağınız kol düğmesinde isminin baş harfleri olabilir, kutusunda sizin ona mesajınız yazabilir.

single_content_01_v01

Her gün iş yaşamında kullandığı kartvizitliğinin yerine isminin yazılı olduğu bir gümüş kartvizitlik de babalar günü için ideal bir hediye olacaktır.

Son zamanlarda kişiye özel hediyeler dikkat çekmekte. Fotoğraflarla hazırlanan özel tasarım hediyeler seneler boyu saklanacak ve bu özel günü hep akıllarda tutacak cinsten. Babalar Günü‘nde babanın çocuklarıyla bir fotoğrafından dergi kapağı yaptırarak ona büyük bir sürpriz yapabilirsiniz.

İlk defa Babalar Günü‘nü kutlayacaklara esprili baskılı bir t-shirt armağan etmek güzel bir fikir olabilir. Yeni doğan bebeğe de yine aynı tarz bir body ile baba oğul- baba kız bir takım hediye alabilirsiniz.

single_content_01_v01

Her şeyin en güzeline layık babalarımıza bir teşekkür hediyesi ve onu ne kadar çok sevdiğimizi anlatan bir hediye de seçebilirsiniz. Örneğin; “Yılın En İyi Babası” oscarı, “Şampiyon Babam” kupası, “Mükemmel Babaya” itafen bir plaket gibi…

single_content_01_v01

Babalar Günü‘nde babaya en güzel hediye anlamında saklı olacaktır. Babanızla çekilmiş güzel bir fotoğrafınızdan hazırlanacak masa üstü bir pano, ona tüm gün sizi hatırlatacak ve gülümsetecek bir Babalar Günü hediyesi seçeneği olabilir.
Yine babanızın mesleğine göre ismiyle beraber nakışlı bir havlu ya da “Süper Baba” yazılı, isminin baş harflerinin nakışla işlendiği bir bornoz ile onu çok özel hissettirebilirsiniz.

Tüm gün birlikte vakit geçireceğiniz bir gezi programı organize edebilir, babanızı rutin hayatından uzaklaştırarak, hoşça vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu tarz hediye seçenekleri listesi uzayıp giderken asıl önemli olan babalarımızı ne kadar sevdiğimizi ve değer verdiğimizi hissettireceğimiz, onlara sevgi dolu ve sıcacık bir babalar günü yaşatmaktır.

single_content_01_v01

Şimdiden tüm babaların Babalar Gününü kutlarız…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir