Çıtır Bilgiler

48 Saat Uyumaya Var Mısınız?

Okuma Süresi: < 1 dakika

İzmir Buca’nın temiz havası ve muhteşem doğasıyla daha önce tanışmış mıydınız bilmiyoruz ama tanışmayanlar için Buca Belediyesi’nden size müthiş bir teklifi var.
Günlük hayatınızdan tamamen uzaklaşıp, teknoloji detoksu yapabileceğiniz bir festivale ne dersiniz? Adı bile gitmek için bir sebep yaratıyor. Buyurun size ‘‘ Uyku Festivali ’’.

Teknolojiden ve onun getirdiği bilgi kirliliğinden tamamen uzaklaşıp, unutulmaz anlar yaşamak isteyenler, 3-4-5 Haziran’da Buca Belediyesi Uyku Festivali’nde buluşacak.
Buca Belediyesi, 48 saat telefonundan, tabletinden uzak, sadece kitap okuyup, müzik dinleyip, geleneksel oyunlardan oynamak, özel hazırlanan yemeklerden yiyip, orman içinde yoga yapıp çadırda uyumak isteyenler için özel bir yer ayırdı. Buca Belediyesi’nin Radyo Romantik Türk işbirliği ile düzenlediği festivale katılım, tüm yemek ve etkinlikler de ücretsiz olacak.

single_content_01_v01

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek Uyku Festivali’ne yoğun talep nedeniyle başvurular belirtilen tarihten önce kapanmış olsa da Buca Belediyesinin önayak olduğu bu festival umuyoruz ki başka projelere ilham verir.

Festivalde olacaklara şimdiden iyi uykular dileriz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir